WeCreativez WhatsApp Support
Pusula Değerleme & Gayrimenkul Danışmanlık
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Adnan Kahveci Mahallesi Erenler Caddesi No: 3a D: 38 Beylikdüzü / İstanbul
en

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Pusula Gayrimenkul Değerleme 01.03.2016 tarihinden itibaren “Sermaye Piyasası Kurulu” (SPK) tarafından “Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile Bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere listeye alınmış”anonim şirketlere çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Pusula Gayrimenkul Değerleme, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri VIII. No: 35-45 Sayılı Tebliği ve eki Uluslararası Değerleme Standartları hüküm ve kuralları çerçevesinde bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik, kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Sektör tecrübelerini temel alarak gelişen Pusula Gayrimenkul Değerleme, bağlı olduğu ilkelerinden ödün vermeden, yaptığı her işle birlikte sürekli kendini geliştirmeyi, sektöründe öncü ve yenilikçi olmayı amaç edinmiştir.

​Sektörde tercihleri belirleyen en önemli kriter olan teslim sürelerinden ödün vermeden, teknik açıdan kusursuz, güvenilir ve anlaşılır raporlar hazırlayarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin öncelikli seçimi olmak başlıca hedefimizdir.

Değerleme süreçleri, sektörde kabul görmüş değerleme bilgi sistemleri ile organize edilmektedir. Bu süreçte taleplerin anlık kontrolleri yöneticiler, uzmanlar ve müşteriler tarafından eş zamanlı olarak takip edilebilmektedir. İş akışı denetimlerinin kolaylıkla sağlanması, hedeflediğimiz teslim sürelerine bağlı müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Vizyonumuz

Hacmi hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektörü içerisinde, artan bir ivme doğrultusunda hızla önem kazanmakta olan gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyetlerini değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin şekilde takip etmek ve sektörde öncü firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, yetkin ve lisanslı uzman personel kadromuzdan aldığımız güç ile güvenilir ve bilimsel yaklaşımlar ışığında bağımsız ve tarafsız hizmet sunmaktır.

Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: +90 532 634 5556